网站标志
加盟留言
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır Ve Dondurulur?
Belki de bir haylimizin sosyal medya dediği zaman usuna ilk olarak Facebook geliyor. Zira hepimiz onunla başladık bu işlere. Elbette evveli var; ama popülerlik mevzusunda Facebook‘un hakkını yememek gerekiyor. Gel gelelim Facebook öyle bir hale geldi ki; başına bir kere oturduğunuz zaman kalkmak ihtimalsizleşiyor. Başka Bir Deyişle 5 dakikalığına oturuyorsunuz; ama bir bakmışsınız yarım saat, belki de bir saat geçmiş dahi… İşte bu noktada Facebook hesap silme ve dondurma operasyonları takviyenize koşuyor. İyi de ticaret yapıyorlar. Ancak çok az birey bunu öğreniyor. 99.99 boş boş fotoğraf filan paylaşmak için kullanıyor. Zati instagram hesap silme diye aratanlar da bu %99.99’luk kesim. Ticaret yapıp para kazananların böyle şeyleri düşünmediği belirgin. Bir çok yorumu okudum. Dostlar sizlerin yanılgısı baştan bu siyonist kafaların kurduğu bu hayali dünyada yer almanızdır. Adı üzerinde İnstagram ve Facebook SANAL AĞ. Ardından sayfanın en alt kısmında bulunan "Dondur" düğmesine tıklayın. Böylece harekâtı bitirmiş ve Facebook’a ara vermiş olursunuz. ANEKDOT: Operasyon sırasında sistem sizden hesabınızın şifresini isteyebilir. İsterse hesabınızın parolasını girin ve harekâta kaldığınız yerden devam edin. Hesabınızı telefondan dondurmak için ilk olarak telefonunuzda yüklü olan Facebook uygulamasını çalıştırın. Ardından alttaki adımları takip edin. 1. Hesabınıza giriş yapın. 2. Ayarlar sayfasına girin.
Kullanımı Facebook ile beraber devamlı çoğalan Messenger uygulaması devamlı bildirim gelmesi dolayısıyla bir çok insana kasvet yaşatabiliyor. Uygulama ile alakalı mesele yaşayanlar Facebook Messenger nasıl dondurulur ve silinir gibi istekleri olduğunu bize gelen yorumlardan kavrıyoruz. Size ayrıntılı olarak Facebook Messenger nasıl silinir, suskuna alınır mevzularını anlatacağız. Messenger uygulaması ile alakalı ne yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Facebook Hesabımı Nasıl Dondurabilirim? Facebook hesabınızı dondurmak istiyorsanız öncelikle hesabınıza bilgileriniz ile giriş yaparak ulaşım sağlayın. Daha sonra ekranın hemen sağ üst köşesinde bulunan köşedeki dişli çarka bir kez tıklayın ve açılan alternatifler arasından ayarlar menüsüne giriş yapın. Daha sonra menü içerisinde yer alan Hesap Ayarları kısmına girerek sol menüde yer alan Güvenlik menüsüne tıklayın. Bunun ardından karşınıza yeni bir sayfa gelecek, sayfanın sonlarında bulunan Hesabımı Dondur alternatifine basın ve hemen ardından Facebook’taki dostlarınızın resimlerini gösteren bir sayfaya yönleneceksiniz. Facebook hesabınızı dondurmamak için size, dostlarınızın sizi çok özleyeceği gibisinden yazılar ile ikna etmeye çalışacaktır.
1. Facebook sitesine buradaki adresten giriş yapın. Şayet hesabınız otomatik olarak sarih değilse giriş bilgilerini doldurun ve "Giriş" butonuna basın. Şayet Facebook parolanızı andırmıyorsanız "Şifreni mi unuttun" alternatifine tıklayarak adımları takip edebilirsiniz. 2. Sağ üstte yer alan profil fotoğrafınızın yanındaki ok butonuna tıklayın ve ardından Ayarlar alternatifine girin. 3. Ayarlar kısmına tıkladıktan sonra karşınıza genel ayarlar kısmı gelecek ve bu kısmın altında ufak bir yazı olarak "Facebook bilgilerinin kopyasını indirin" yazıyor. Bu yazının link kısmına tıklayın. Bu yazıda telefondan Facebook dondurma ve telefondan Facebook silme operasyonlarının nasıl yapıldığında bahsedeceğiz. Daha evvel Facebook kalıcı hesap silme harekâtını bilgisayar üzerinden nasıl yapılacağını "Facebook Kalıcı Hesap Silme" başlığı altında araştırmıştık. Şimdi de aynı biçimde hem kalıcı olarak silmeyi hemde dondurmayı telefondan nasıl yapacağımıza bakalım. Telefondan facebook dondurma, telefondan facebook silme, telefondan facebook silme linki, telefondan facebook hesap dondurma linki, facebook kalıcı hesap silme, facebook hesap dondurma 2017, telefondan facebook nasıl dondurulur, telefondan facebook nasıl silinir, facebook 14 gün beklemeden silme. Telefondan Facebook dondurma ve telefondan Facebook silme operasyonlarını ayrı ayrı ele alacağız. Ancak fotoğraflı anlatıma başlamadan evvel şunu belirletim.
Günümüzde kullanıcılar belirli sebeplerden dolayı Facebook hesaplarını kapatmak isteyebilirler. Bu gidişatta iki alternatif vardır. Bunlar; Facebook hesabını geçici bir müddet dondurmak ya da Facebook hesabını tamamen silmektir. Bunlardan ilki olan Facebook hesap dondurma harekâtını nasıl yapacağınızı detaylarına söyleyeceğiz. Facebook dondurma harekâtını iki değişik şekilde yapabilirsiniz. İster mobil uygulaması üzerinden isterseniz de web sitesi üzerinden Facebook hesap dondurma harekâtını bitirebilirsiniz. 1. Öncelikle Facebook hesabınıza girişinizi reelleştiriniz. 2. Ardından sağ üst kısımda bulunan "˅" işaretine tıklayınız ve "Ayarlar" sekmesine geliniz. 3. Yönlendirileceğiniz sayfada "Güvenlik" butonuna tıklayınız. Dondurduğunuz hesabı hemen etkin edemezsiniz. Bir gün filan geçmesi gerekli. Dondurduğunuz hesabı web üzerinden etkin etmek istediğinizde yanılgı verebilir. Android veya IPhone uygulamasından etkin ediniz. Hesabınız etkin ettikten sonra fotoğraflarınızın geri gelmesi zaman alır. Önemli Uyarı: İnstagram hesap dondurma harekâtı haftada 1 kez yapılabiliyor. Bu vakte dikkat edin. Her gün etkin edip tekerrür dondur yapamazsınız. Daha evvel instagram hesabını dondurma veya silme sırasında anasayfaya manipülasyon ile karşılaşan okuyucularımız olmuş. Dostlarınız veya siz profilinize erişemeyeceksiniz. Ancak, birkaç gün içerisinde silme işlemini bırakırsanız hesabınıza kullanıcı ismi ve parolanızla giriş yapabilirsiniz. Facebook hesabınızı sildiğinizde, facebook messenger hesap silme için ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Facebook hesap silme harekâtı ile beraber internet tarayıcısı, uslu telefon, tablet ve Messenger gibi tüm platformlardaki hesabınız silinmiş olacaktır. Uslu telefon veya tabletlerdeki facebook uygulamaları, programlar arasında görünecektir fakat giriş yapılamayacaktır. Facebook uygulamasını dilerseniz silebilirsiniz. Hesabınızı geçici olarak kapatmak için alttaki linki klikleyin ve açılan pencereden giriş yaptıktan sonra en altta "Hesabımı geçici olarak kapat" alternatifini seçin. Profili kumpasla kısmından en altta "Hesabı geçici olarak kapat" diyoruz. Açılan pencerede Hesabını neden kapatıyorsun? Sualine kendinizce mantıklı bir yanıt verip parolanızı yine giriyorsunuz ve Hesabı Geçici Olarak Kapat diyoruz. Tekerrür etkin hale getirmek istersen hesabına yine giriş yapıyorsun ve hesabın etkin hale geliyor.
If you have just about any concerns with regards to where as well as the way to use facebook hesap dondurma link, you can e-mail us on the page.
2018-7-12 21:52:09 BY 游客   查看:2 次   以下共有回复:0 篇  
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
脚注信息
(C)会泽林点豆腐火锅城 2013-2017 滇ICP备16005672号-1
我要啦免费统计我要啦免费统计
访问统计